Aktuální hit? Dřevěné hodinky!

Datum: 09. 10. 2015
img

Kvalitní dřevo je bráno odnepaměti za symbol luxusu a elegance. Tyto parametry jsou žádané i u hodinek. Proto není divu, že se mezi módní trendy dostaly i hodinky vyrobené z pravého dřeva. Seznamte se s českou značkou Timewood, jejichž výrobky zdobí zápěstí moderních žen a mužů.

Být elegantní a zároveň se odlišit od ostatních. To umožní nové modely hodinek Timewood. Vyrábí se v několika provedeních. Vybrat si můžete provedení z elegantního santalového dřeva nebo exotického zebrawood. Vzhled hodinek ohromí každého. Co však překvapí jejich nositele je velmi nízká hmotnost, a to kolem pouhých 60 gramů.

Nemusíte se bát, že si zadřete třísku. Všechny modely jsou vyrobeny z precizně opracovaného a ošetřeného dřeva. Odolají tak veškerým běžným povětrnostním podmínkám a zvládnou i vodu. Dřevo je hypoalergenní, takže si hodinky mohou vzít na ruku i ti, jimž dělají zdravotní problémy běžné materiály jako ocel nebo kůže. Všechny modely Timewood pohání kvalitní a osvědčený japonský strojek značky Miyota Citizen.

Tipy na nové modely:

Macis Určení: Dámské (unisex)
Materiál: zelené santalové dřevo Hmotnost: 65 g
Cena: 1.980 Kč

Popis:
Elegantní a přitažlivé hodinky z edice Macis se hodí jak na volný čas, tak i do společnosti.

Nelouneck Určení: Dámské (unisex)
Materiál: červené santalové dřevo Hmotnost: 65 g
Cena: 1.980 Kč

Popis: S hodinkami z edice Nelouneck budete nepřehlédnutelná! Červené santalové dřevo v kombinaci s kulatým ciferníkem okouzlí vás i vaše okolí.

Acrux Určení: Pánské (unisex)
Materiál: javorové dřevo Hmotnost: 57 g
Cena: 1.990 Kč

Popis: Byla by škoda, kdyby tak krásné dřevo, jako je javor, skončilo v krbu. Kombinace světlého povrchu a pozadí s výrazným žíháním předurčuje tyto hodinky k nošení ve volném čase.

Becrux Určení: Pánské Materiál: santalové dřevo Hmotnost: 57 g
Cena: 1.990 Kč

Popis: Červené santalové dřevo vypadá luxusně na každé pánské ruce. Výrazné římské číslice podtrhují punc jedinečnosti těchto hodinek.

O značce Timewood:

Česká značka Timewood má mnoho tváří. Představuje lásku k přírodě a přírodnímu materiálu - dřevu, ale také vyzdvihuje osobnost každého nositele jejich výrobků. Do sortimentu Timewood patří hodinky, sluneční brýle, motýlky a reproduktory. To vše z kvalitně zpracovaného dřeva.

www.timewood.cz