Centrum alternativní medicíny NaturoMed

Datum: 12. 10. 2015
img

V centru alternativní medicíny NaturoMed pomáháme klientům najít optimální fyzickou a duševní rovnováhu, a tím předcházet zdravotním problémům. Naším cílem je podpořit ozdravné schopnosti organismu a najít duševní rovnováhu pomocí přístrojového vybavení a odborných znalostí našich terapeutů. Poskytujeme komplexní přístup, při terapiích zohledňujeme v jakém prostředí a za jakých podmínek klient žije. Rozvíjíme sebedůvěru, vůli a odpovědnost za vlastní zdraví.

Pracujeme s certifikovaným přístrojem Bicom Optima, který vyhledává v těle patogenní jevy a následně upravuje pomocí elektromagnetického vlnění. Důležitá je také emoční rovina, protože stresovaná tkáň je náchylná na usazování toxinů a může být významným faktorem vzniku závažných onemocnění.

Zaměřujeme se především na prevenci změnou životního stylu včetně úpravy stravovacích návyků, detoxikací organismu a eliminaci závislostí – kouření, alkohol, chuť na sladké. Můžeme vám pomoci v oblasti alergií, podpory organismu při akutních i chronických onemocnění.

Pro návštěvníky Office Night jsme připravili vstupní terapii za zvýhodněnou cenu 1.500 Kč. Více informací a objednání na tel. 224 282 020 nebo e-mailem: peffkova@naturomed.cz. Při objednání prosím uveďte heslo Office Night.

NaturoMed, Olivova 5, Praha 1

http://www.naturomed.cz