Centrum FotoŠkoda – záchytný bod pro fotografy

Datum: 09. 10. 2015
img

Centrum FotoŠkoda – to jsou komplexní fotografické služby pod jednou střechou. Profesionálně vyškolení prodejci poradí s výběrem fotografické techniky jak začínajícím, tak profesionálním fotografům.

Zákazníci naleznou širokou škálu poskytovaných služeb a produktů nabízených v kamenné prodejně i prostřednictvím internetového obchodu www.fotoskoda.cz.

Je to již 23 let, kdy vznikl první nápad založit společnost, která se bude zabývat prodejem nové a použité fototechniky. Naštěstí nezůstalo jen u nápadu a díky velkému úsilí a píli vzniklo v Praze Centrum FotoŠkoda, které se v roce 2002 přemístilo z Paláce Lucerna do nově zrekonstruovaných prostorů Paláce Langhans ve Vodičkově ulici v Praze 1.

V posledních letech se Centrum FotoŠkoda věnovalo hlavně rozšíření fotografických služeb a investovalo do nákupu moderních a vysoce kvalitních přístrojů pro zajištění komplexní nabídky fotografických služeb a produktů. Rozšířili jsme ProfiStudio, které je určeno náročným zákazníkům a profesionálům, pro něž je zajištěn individuální přístup a odborné poradenství.

Obchod a služby však nejsou jediným směrem, kterým se Centrum FotoŠkoda ubírá. Jeho činnost se zaměřuje také na oblast vzdělávání a kultury. Centrum FotoŠkoda ve spolupráci s řadou partnerů pořádá a podporuje fotografické kurzy, odborné workshopy, fotografické výstavy i soutěže.

Centrum FotoŠkoda tvoří spojením obchodu, služeb a kultury jedno z největších a nejkrásnějších fotografických center v Evropě a navazuje tak na tradici zakladatele fotografického domu Jana Langhanse.