mBank

Datum: 14. 10. 2015
img

mBank je pátá největší banka v ČR, kterou využívá již přes půl milionu lidí. Zakládáme si na moderních technologiích, které nám umožňují nabídnout Vám naše produkty a služby za co nejkratší dobu a za výhodnou cenu. To ostatně potvrzuje i Klientský index, zpracovávaný Univerzitou v Hradci Králové pro server bankovnipoplatky.com, který uvádí, že klient mKonta zaplatí téměř 7krát méně než je reálný průměr nákladů na účet v ČR. Díky tomu u nás ročně ušetříte téměř 2 000 Kč, které můžete využít mnohem zábavněji, než je placení nesmyslných a zbytečných bankovních poplatků. Ročně u nás zákazníci ušetří dohromady dokonce více než 1 miliardu korun.

Rychlost a pohodlí

mBank má digitální bankovnictví v DNA, ostatně vznikla v roce 2000 jako online nízkonákladová banka a nyní má skupina mBank dohromady 5 milionů klientů. „m“ v názvu banky znamená „mobilní“, proto není divu, že mBank staví na progresivním internetovém a mobilním bankovnictví. Nová mobilní aplikace mBank v září vyhrála test bankovních aplikací pořádaný serverem specializovaným na ICT Tyinternety.cz, a to především díky své rychlosti a komfortnímu a intuitivnímu ovládání. mBank vytvořila svou aplikaci právě s cílem dát zákazníkům k dispozici nástroj na ovládání svých financí rychle, jednoduše a odkudkoli. Nejpoužívanější transakce nebo bankovní operace tak klient zvládne většinou během 30 - 60 sekund. Internetové bankovnictví pak získalo na konci roku 2013 od světové bankovní asociace Efma titul „nejpřelomovější bankovní inovace“ a vyhrála na soutěžích inovací v New Yorku nebo Londýně., který S mBankjde s dobou, a tak nyní můžete mít svůj účet neustále pod kontrolou, a to buď prostřednictvím internetového bankovnictví, nebo vychytané mobilní aplikace mBank přímo ve Vašem smartphonu. Veškeré příchozí a odchozí platby, inkasa nebo elektronické měsíční výpisy jsou zcela bezplatné a nemusíte se tak obávat zbytečných poplatků. Nevíte-li si s něčím rady, ochotně Vám poradí operátoři mLinky, jejíž nepřetržitý servis je součástí údržby účtu. A jak je to s posíláním plateb v rámci Eurozóny? Jednoduše si zvolte platbu SEPA – u nás totiž za převod peněz ze zahraničí ani do zahraničí neplatíte!

U nás je to jednoduché

Založení mKonta zvládne úplně každý. Celý proces je velice snadný a nemusíte při tom ani opouštět pohodlí svého domova. Stačí jen několik kliknutí a pár minut strávených na internetu nebo Vašem chytrém telefonu. Navíc Vás to nebude stát ani krok navíc. V případě zájmu Vám totiž kurýr doručí smlouvu přímo až domů. mKonto se vyznačuje jednoduchou ovladatelností a navíc za vedení účtu nic neplatíte! Výběr z kteréhokoli bankomatu mBank je navíc zcela zdarma. K mKontu je možné si pořídit bezkontaktní platební karta Visa Classic. Tu dostanete zdarma, stačí ji jen každý měsíc použít na bezhotovostní operace přesahující pouhých 500 Kč měsíčně, anebo mít některý z úvěrových produktů mBank. Bezkontaktní platební karta Visa Classic Vám zajistí nejen 3 výběry z jakéhokoliv bankomatu zdarma, ale i pohodlné a bezpečné platby ve Vašich oblíbených obchodech i na internetu.

Jednoduché úvěry s jasnou cenou

mBank pravidelně obsazuje nejvyšší příčky v nejrůznějších hodnoceních spotřebitelských úvěrů a hypoték. Úrokové sazby jsou garantované a osvobozené od zbytečných poplatků. Proto vyhrávají ceny jako například Finparáda - Finanční produkt roku. Letos mBank uvedla refinancování a konsolidaci úvěrů a také garanci nejlevnější půjčky, což v praxi znamená, že pokud klient přinese oficiální nabídku na levnější úvěr od konkurence, mBank nabídku dorovná.