Power Plate – efektivní trénink do 30 minut

Datum: 13. 10. 2015
img

Power Plate je revoluční stroj, který se za poslední pár let stal fenoménem. Za pomoci vibrací vytváří odlišné prostředí, než na jaké jsme zvyklí z obvyklých tréninků. Efektivní trénink trvá pouze 25 minut a zapojí se při něm až 95% svalových vláken.

Cvičením na Power Platu se postava rychle a správně tvaruje, zlepšuje se kvalita pokožky a reguluje celulitida. Na Power Platu je možné uplatňovat více druhů cvičení od tréninku určenému ke tvarování těla a spalování tuků až po cvičení pro ženy po porodu, seniory a osoby se zdravotním postižením.

Power Plate je certifikovaným zdravotnickým zařízením a právě tento rehabilitační směr ho odlišuje od jiných přístrojů.

Na Power Platu cvičí např. Tereza Kostková, Marta Jandová, Andrea Verešová, Adéla Gondíková nebo Martin Zach. Novou tváří je Veronika Šindelářová, čtyřnásobná Mistryně světa ve sportovním aerobiku.

FitStop: Dle vědeckých výzkumů bychom za den měli několikrát provést zdravotní přestávky a k tomu je vhodný program FitStop, který se skládá ze čtyř jednoduchých cviků prováděných na Power Platu. Tato cvičení nám pomohou vyřešit nejběžnější problémy způsobené dlouhodobým sezením u stolu.

Individuální trénink nebo skupinové cvičení na tomto stroji si můžete přijít vyzkoušet do Bomton Power Concept studia, které je jedno z neprestižnějších Power Plate studií v České republice.

V případě zájmu o zapůjčení stroje nebo o jeho koupi kontaktujte společnost Power Plate Česká republika - http://powerplate.cz/#kontakt.

Kontakty:

Power Plate Česká republika

GSM: 773111333
http://powerplate.cz/

Bomton Power Concept

Tel. číslo: 224 235 609
GSM: 604 134 164
http://www.bomton.cz/cz/bomton-power-concept