Saffron Beds

Datum: 14. 10. 2015
img

Společnost Saffron Beds prodává jedny z nejlepších a nejluxusnějších postelí, matrací a doplňků dostupných na českém a slovenském trhu. Jedná se o tradiční rodinnou firmu původem z Košic, která již několik let působí v Praze a dalších čtyřech největších městech v České republice a na Slovensku.

Na světě existuje jen málo společností, které se věnují výrobě postelí a matrací čistě z přírodních materiálů. Saffron Beds, to jsou přírodní materiály - vlna, bavlna, kašmír, koňské žíně, přírodní kaučuk a švédská borovice. Každá postel od společnosti Saffron Beds představuje unikátní umělecké dílo. Tým nejlepších odborníků pracuje hodiny na vytvoření postele, která odpovídá nejnáročnějším a nejtajnějším představám klienta s důrazem na každý detail. Každý kus je tvořen na míru a tím je zaručena jeho jedinečnost.

Společnost Saffron Beds se pyšní úspěchy po celém světě. Není tajemstvím, že postele naleznete v ložnicích významných domácích i zahraničních osobností. Luxus a kvalita patří neodlučitelně k jejich výrobkům. Saffron Beds si nestaví žádné limity a poslední umělecké dílo na míru bylo doručeno klientovi do Spojených států amerických.

Protože správný odpočinek a relaxace jsou pro lidské tělo nesmírně důležité, dokonalá postel nejvyšší kvality je základem pro nerušené spaní. Nejvíce energie si tělo dokáže doplnit během kvalitního spánku, který zaručí ručně vyráběné postele Saffron Beds z přírodních materiálů.

Všechny postele jsou vyráběny výhradně ručně a pouze z přírodních materiálů té nejlepší dostupné kvality. Společnost Saffron Beds si za kvalitou svých výrobků bezvýhradně stojí a poskytuje proto na všechny postele až 30ti letou vůbec nejdelší záruku na trhu.