Účinkující

KAPELY
OSOBNOSTI
UMĚLCI

Leoš Mareš

Leoše Mareše, moderátora Evropy 2 a patrona prvního vydání Fashion Bible pro muže, asi není třeba moc představovat. Všechno, co dělá, dělá podle svého, nemusí si stále opakovat mantru „Buď svůj!“, protože „svůj“ je neustále – v rádiu, při moderování i v soukromí. Leoš Mareš má svůj styl, je zkrátka hvězda, která září vším možným, ale určitě nevznikla uměle, na pouhé přání producentů nebo režisérů showbyznysu. Leoš je vtipný, nenucený, Leoš má rád ženy, auta a whisky, umí sáhnout i po troše sarkasmu a arogance jako po nezbytném koření... A když Leoše déle sledujete, zjistíte, že za nonšalancí a vtipkováním je i dobré srdce a empatie. A kupodivu, navzdory legendám, které se traktují pod blikajícími diskotékovými koulemi, Leoš umí i držet slovo. Tak nezbývá než doufat, že to opět klapne, neboť slíbil moderovat Office NIGHT Mladé fronty…

Tandem Ekl–Zástěra z Evropy 2

Patřičně prořízlá ústa, smysl pro humor a pohotovost… Taková musí být výbava dobrého moderátora. A když to znásobíme dvěma, máme populární moderátorskou dvojici Evropy 2 Tomáše Zástěru a Jindru Ekla. Znáte je z odpolední show, kde ve svých skečích servírují senzační odpolední odhalení, jakož i spoustu dalších výstupů, vážných či nevážných. Jindra Ekl také moderuje hitparádu Evropa 2 Music Chart, v níž posluchače každý čtvrtek a neděli seznamuje s nejžhavějšími hity popu. Moderátorské duo Evropy 2 bude provázet slovem program Office NIGHT Mladé fronty v showroomu v budově Gen.

Pavel Šťastný

Jde dohromady byznys a umění? Ale ano. Málokterý český výtvarník se může chlubit tak bohatými zkušenostmi z korporátního designu jako Pavel Šťastný. V byznysu přitom svou kariéru nestartoval – prvním průlomem do světa grafického ztvárnění názvů bylo jeho slavné logo Občanského fóra. S logy Pavla Šťastného se lidé setkávají velmi často, vytvořil třeba loga pro Seznam.cz, Datart, Paraple, Engine, Slovanský dům a Česko-Saúdskou obchodní komoru. Je tvůrcem také log akce Office Night a projektu ArtGen Office Gallery. Výtvarně ztvárnil i televizní pořad Banánové rybičky a novou desku kapely Mig 21. Jeho studio Plechárna Design Factory spolupracovalo s klienty jako Audi, IKEA, Volvo či Linet. Záběr designéra přitom rozhodně logy nekončí. Věnuje se také interiérovému designu, výstavám a eventům. Jeho láska k dobrému jídlu ho přivedla ke spoluzaložení Farmářských trhů na Kulaťáku.

VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND

bandleader JOSEF BUCHTA

Jedinečné spojení brněnského B-Side Bandu se zpěvákem, hercem a performerem Vojtěchem Dykem, je momentálně jedním z nejžádanějších a nejsledovanějších projektů současné české kulturní scény. Profesionální brněnský bigband založil bandleader Josef Buchta v roce 2006. B-Side Band je nadžánrovým a nezávislým tělesem, které se potkává s Vojtěchovým naturelem nejenom svou energií, ale i efektivními aranžmá a komunikací s publikem.

Debbi


Nepřehlédnutelná zpěvačka s nezaměnitelným uhrančivým hlasem nastartovala svoji kariéru hitem „Touch The Sun“, který se stal nejhranější skladbou roku 2011 v českém éteru a zároveň získal prestižní ocenění Anděl v kategorii Skladba roku. Dalším hitem se stala letní píseň „La, La“ . V dalším roce zpěvačka vokálně vypomohla rapperovi Lipovi v jeho songu „Ležím v Tvé blízkosti“. Ta se okamžitě stala velkým internetovým a následně i rádiovým hitem, čímž se Debbi se svým nezaměnitelným „nemocným“ hlasem nastálo zabydlela v nejvyšších rotacích českých i slovenských rádií. Její druhé studiové album Love, Logic & Will (jaro 2013) sklidilo zasloužená uznání včetně nominace na zpěvačku roku v hudebních cenách Anděl.

Xavier Baumaxa

Buránek regionálního charakteru, se stále větším geografickým a mezigeneračním přesahem. Své písně skládá zpravidla při různých rytmických činnostech jako je: sekání dříví, máchání křovinořezem, chůze v terénu, plavání kraulem či naznak, zatloukání hřebíků hundrtfýrcych - stovek, natírání plotu tixotropní lazurou, kopání ilegálních trativodů, přejíždění středové dálniční přerušované čáry a to hlavně v noci, cvakání zuby po přejetí dvojité nepřerušované čáry a to hlavně nad ránem, v neposlední řadě také poslouchání praskotu krbu, které je však arytmické, takže je to sporné...

MUDr. Jan Hnízdil

atestovaný internista a rehabilitační lékař

Vystudoval 1. LF UK v Praze, po absolutoriu pracoval jako odborný asistent katedry tělovýchovného lékařství FTVS UK, kde spolupracoval s Ludmilou Mojžíšovou na výzkumu léčby funkční sterility a dětské skoliózy prostředky rehabilitace a léčebné tělesné výchovy. Deset let vedl rehabilitační oddělení Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Do roku 2013 působil v Centru komplexní péče v Dobřichovicích. Externě přednáší problematiku dopingu a sportovní zátěže na 3. LF UK v Praze. Je členem akreditační komise Ministerstva zdravotnictví ČR pro psychosomatiku. Založil centrum komplexní medicíny „Hnízdo zdraví“.

Ivo Toman

je zakladatelem mezinárodní společnosti TAXUS International se narodil s Touretteovým syndromem. I přes problémy způsobené tímto postižením absolvoval VŠLD ve Zvolenu v roce 1988. Po r. 1989 se začal zajímat o prodej, marketing a aplikovanou psychologii. Stal se prodejcem v přímém prodeji. Pak o prodeji začal školit ostatní. O svých prodejních zkušenostech pak napsal knihu "Jak začít MLM". Jelikož se dobře prodávala, napsal pak ještě tři další. Vyškolil desítky tisíc lidí v ČR, na Slovensku, v Maďarsku a Rakousku. Je spoluautorem Revoluční angličtiny a Revoluční němčiny TAXUS Learning.Nahrál několik vzdělávacích audio a video programů. Napsal 11 knih. Zajímá se o netradiční metody osobního rozvoje jednotlivců a o marketing. Ivo Toman věnuje část svých příjmů podobně postiženým lidem jako je on sám, kteří neměli to štěstí a z různých důvodů se neprosadili. Ivo Toman byl v roce 2008 oceněn zařazením do Almanachu 1000 Leaders of Czech Republic.

Jan Mühlfeit

Jan je globální stratég, kouč a mentor. Jeho osobní poslání: “Pomáhám jednotlivcům, organizacím a zemím na celém světě, aby odemkli svůj lidský potenciál”. Jan má za sebou velmi úspěšné budování týmů a organizací během své téměř 22 let dlouhé kariéry v Microsoftu, kde působil na různých vedoucích pozicích. Ve své poslední roli (2007-2014) byl Presidentem pro Evropu, Microsoft Corporation. Na základě své globální zkušenosti vytvořil poměrně unikátní metodiku jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy, zformulovat osobní vizi, a jak realizovat tuto vizi pomocí osobní výjimečnosti. Jan učí svůj kurz na celém světě a to jak v soukromém tak i veřejném sektoru. Jan Mühlfeit zdůrazňuje: „Pokud lidé dělají to, k čemu mají talent, co je jejich silnou stránkou, mohou být nejenom produktivnější a úspěšnější, ale i šťastnější.

CIRKUS TROCHU JINAK

je zábavní, umělecká a artistická společnost. Už od roku 2006 tvoří nové originální choreografie, připravují zajímavé doprovodné programy, žonglérská vystoupení a řadu dalších aktivit. Dnes mají, díky motivaci a odhodlání, vybudovanou základnu s výbornými artisty a umělci, kteří svou pílí a kreativním úsilím spolu vytváří zcela ojedinělá představení. Nekopírují. Jsou původní. Provazochodci vždy patřili a budou patřit k tomu nejlepšímu, co může nabídnout vrcholová show. Artisté vás svými výkony přesvědčí, že tomu tak je právem.

AKROBATIKO

Poetický příběh plný artistických kousků. V představení diváci zhlédnou akrobacii na šálách, provazochodeckou etudu a hravou žongláž v mnoha obměnách. Toto představení reprezentovalo Českou republiku na divadelních festivalech v Polsku.

TRITYPOS

Seznamte se s netradičními bytostmi z jiného světa. Tito návštěvníci ze spřátelené galaxie vás ohromí svým éterickým projevem a Vy poznáte dotek ze vzdálených hloubek vesmíru.