Úspěšným mužům sluší kvalita

Datum: 06. 10. 2015
img

Módních salonů vyrostlo v Čechách v posledních letech asi tolik jako hub po přívalovém dešti. Ale těch skutečně kvalitních je jen pár. A na opravdu dokonalý neobyčejně elegantní a pohodlný italský oblek full canvas konstrukce si opravdu s úspěchem troufne jen jediný. Luxusní krejčovský salon Windsors.

Navštívit ho můžete nedaleko centra Prahy, v moderním, ale velmi uklidňujícím prostředí business centra River Diamond. Nedává o své existenci příliš vědět, ale vědět o něm se rozhodně vyplatí. Důvěřuje mu stále více úspěšných businessmanů, právníků, umělců i politiků. Lidé úspěšní a velmi zaměstnaní. Ti, od kterých se očekává, že budou za všech okolností dokonale oblečeni. Většině z nich však schází to nejcennější – čas. ,,Plýtvat“ jím na nákup oblečení rozhodně nehodlají. Nákupy a móda většinou ani nejsou jejich šálek kávy.

Ten si dají mnohem raději v cool prostředí salonu Windsors a využijí zdejší nabídky kompletního oděvního servisu. Zhotovením nových perfektně padnoucích oděvů na míru počínaje, až po kompletní systémovou péči o jejich šatník. Z pohledu úspěšných je důležité, aby jejich oděv byl opravdu na úrovni, vzbuzoval respekt, případně nevtíravý obdiv okolí a přitom bezvadně seděl. Starost o to ale nechávají na svých osobních módních konzultantech. Jejich služby jsou totiž součástí bezchybně fungujícího servisu tohoto výjimečného salonu.

Jedná se o pečlivě vybrané zkušené profesionály, dokonale se orientující v dresscodech, módních trendech, materiálech i v krejčovské problematice.

Skvělým příkladem je konzultantka Patricie: ,,Při první schůzce během chvilky odhadnu zákazníkův vkus a promluvím s ním hlavně o jeho potřebách. Střih je důležitý nejen pro odpovídající styl, ale i pro pocit dokonalého pohodlí. Nový oblek se musí přizpůsobit člověku, ne člověk obleku…

Její kolegyně Petra stejně jako ostatní v týmu dobře ví, jak efektní dojem vytvoří správně zvolený materiál: “Za perfektním výsledkem stojí vždy nekompromisní kvalita. Proto dáváme přednost tomu nejlepšímu. Značky SCABAL, ALBINI nebo THOMAS MASON jsou světová špička. Nic lepšího nenajdete…

Osobní konzultant doslova bdí nad průběhem zakázky od jejího počátku až do co nejúspěšnějšího konce. A ten pro něj nepředstavuje pouze hotový oblek…

Konzultantka Petra k tomu ještě dodává: „Výsledný dojem jsme schopni ještě vyladit až k úplné dokonalosti. Skvěle se hodí doplňky pařížského módního domu LANVIN nebo originální londýnské značky TATEOSSIAN. A pak už jen pohodlně vykročit do světa. Nejlépe v ručně šité obuvi MAGNANNI nebo PAOLO SCAFORA…

Pokud je to z časového hlediska pro zákazníka zajímavé, jeho osobní konzultant se po vzájemné dohodě a v závislosti na rozsahu zakázky s ním rád sejde i mimo prostory salonu, třeba v jeho firmě.

Produktový záběr salonu Windsors je zrcadlem vytříbeného vkusu majitelky a ředitelky Olgy Kramperové a jejího týmu, stejně jako potřeb jejich zákazníků. Laťka kvality je nastavena opravdu vysoko. Ale i mezi vysoce postavenými může být králem jen jeden. A tím bezesporu je oblek značky SOLITAIRE. V době, kdy konkurence přesouvá realizaci stále východnějším směrem, je tento oblek ručně šit italskými krejčími, nejzkušenějšími mistry svého oboru. Jeho dokonale fungujícím srdcem je tzv. ,,full canvas“ konstrukce. Vnitřní výztuž určující charakter saka, stříhaná a sešitá tak, aby se pohybovala nezávisle na svrchní látce i podšívce. Použitím kvalitních výztuží a ručně pikýrovaných koňských žíní v kombinaci s přesným střihem a spoustou kvalifikované ruční řemeslné práce se sako stává ještě měkčí, pohodlnější a je schopné se naprosto přizpůsobit postavě majitele. Tento ,,zázrak“ krejčovského umění je stvořen z nejvybranějších materiálů a je skutečným vrcholem elegance.

Tak jako ke králi patří královna, tak k obleku SOLITAIRE patří ručně šitá košile BESPOKE, další specialita salonu Windsors. Při její výhradně ruční výrobě je kladen důraz na extrémní pečlivost a osobní přístup.

Charakteristický je pro ni unikátní střih modelovaný v zájmu dokonalého pohodlí přímo na tělo s přesností na milimetry. K doladění finálního vzhledu je k dispozici pestrá paleta i individuálně navržených detailů – tvar límce, manžet, ručně přišívané perleťové knoflíky apod. Očekáváte-li od své košile dokonalost, pak Vás Bespoke doslova nadchne.

A podobně tomu bude i s dalšími produkty tohoto na českém trhu výjimečného salonu, jehož filozofií je vstřícný, individuální a diskrétní přístup a cílem maximální spokojenost a důvěra jeho zákazníků.

Windsors

Rohanské nábřeží 657/7
Budova River Diamond
Praha 8 – Karlín

Tel.: 222 318 517
Mobil: 601 571 884
recepce@windsors.cz
www.windsors.cz